NZEB HUB

Наука. Освіта. Проектування
Енергоресурсозаощадження

Європейський досвід проектування
та зведення енергоефективних
будівель та споруд. Інноваційні
технології в будівництві, архітектурі
та житлово-комунальному господарствіЦільові аудиторії

Для максимального впровадження передового сівтового досвіду реалізації енергоефективних технологій, конструкцій, матеріалів та виробів діяльність Центру та Проекту охоплює такі основні цільові аудиторії:

  1. Спеціалісти будівельної галузі (архітектори, конструктори, інженери, теплотехніки, технологи, виконроби, майстри, бригадири, монтажники та ін.), адже вони є реальними реалізаторами проектно-будівельних робіт, запорукою практичного впровадження сучасних проектних рішень новітніх будівельних технологій, матеріалів та виробів вже сьогодні.
  2. Особи, що можуть впливати на прийняття або приймати ключові рішення в галузі будівництва та житлово-комунального господарства (керівники проектних та будівельних компаній, представники ОСББ та ЗМІ, незалежні експерти та представники державних установ) які є найбільш ініціативними та зацікавленими в енергоефективних рішеннях члени суспільства, мають вплив на широкі версти населення та велике коло однодумців та можуть на адміністративному рівні впливати на впровадження ефективних з технічної, економічної та соціальної точки зору проектів, законів та рішень.
  3. Студенти та викладачі будівельного напрямку підготовки профільних навчальних закладів (з факультетів та кафедр архітектурно-будівельного профілю). Викладачі ВНЗ забезпечують систематичне поширення знань про сучасні енергоефективні технології, матеріали та вироби в будівництві та архітектурі. Ними здійснюється впровадження сучасних розробок в навчальний процес та їх наукове обґрунтування. Тоді як студенти профільних спеціальностей складають широку аудиторію потенційних майбутніх замовників, співробітників, партнерів. Вони є майбутніми носіями сучасних знань та технологій, готові до їх практичного використання.