NZEB HUB

Наука. Освіта. Проектування
Енергоресурсозаощадження

Європейський досвід проектування
та зведення енергоефективних
будівель та споруд. Інноваційні
технології в будівництві, архітектурі
та житлово-комунальному господарстві


В КНУБА створено «МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АРХІТЕКТУРІ ТА БУДІВНИЦТВІ»!

Ректор Київського національного університету будівництва та архітектури, Петро Мусійович Куліков, підписав наказ (№ 445 від 16.11.2018) про створення в структурі NZEB HUB «МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АРХІТЕКТУРІ ТА БУДІВНИЦТВІ» (англійською: Design Innovations Hub або DI-Hub).

Основною метою створення DI-Hub є сприяння подальшому розвитку й успішному виконанню стратегічних задач КНУБА, залучення студентів і молодих вчених до виконання реальних проектних робіт з архітектурного проектування будівель та споруд, а також пошук нових креативних ідей та розвиток концепцій для наукових досліджень й впровадження сучасних інноваційних технологій в галузі будівництва і архітектури.

Передумовою створення DI-Hub став візит Київського міського голови, Віталія Володимировича Кличка, що 19-го листопада 2018 р. завітав до Київського національного університету будівництва і архітектури для зустрічі зі студентами та керівництвом вузу. Метою візиту було поглиблення взаємодії між Департаментом містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації й КНУБА по питанням проектування та залучення студентів до генерації й реалізації в столиці свіжих архітектурних ідей та рішень. Зокрема, під час візиту, очільником столиці, ректором і провідними спеціалістами КНУБА було обговорено актуальність та перспективи створення на базі КНУБА платформи для генерації архітектурних ідей та рішень із залученням найкращих студентів до усіх творчих процесів. В результаті, було напрацьовано протокол доручень (№ 59 від 19.10.2018) відповідно до якого КМДА звернулася до КНУБА з пропозицією щодо реалізації обговорених напрямків співпраці та спільних перспективних і стратегічних цілей.

Завдання по створенню DI-Hub та координації взаємодії КНУБА з Департаментом містобудування та архітектури КМДА (наказ № 463 від 23.11.2018) покладено на фахівців NZEB HUB КНУБА, з огляду на їх науковий потенціал і значний досвід реалізації проектів всеукраїнського та міжнародного рівнів. Розбудову DI-Hub вже розпочато.

До складу «Молодіжного центру інноваційних технологій в архітектурі та будівництві» будуть включені такі відділи:

Планується, що в рамках функціонування «Студентського проектного архітектурно-дизайнерського бюро» КНУБА здійснюватиметься широкий спектр робіт, пов’язаний з розробкою архітектурно-конструкторських та дизайнерських рішень й проектно-кошторисної документації у цілому, а саме:

розробка проектів інтер’єрів житлового та громадського призначення за індивідуальними замовленнями й заявками проектних, громадських організацій і органів муніципального управління а саме:

Концепція зони для коворкінгу «Студентського проектного архітектурно-дизайнерського бюро» КНУБА

Концепція місць загального користування «Студентського проектного архітектурно-дизайнерського бюро» КНУБА

Діяльність «Центру 3Д технологій» КНУБА (3D-Hub) передбачатиме:

Концепція «Центру 3Д технологій» КНУБА (3D-Hub)

Діяльність «Центру ІТ технологій» КНУБА (IT-Hub) передбачатиме:

Концепція «Центру ІТ технологій» КНУБА (IT-Hub)

З адміністративних питань й питань взаємодії з «Молодіжним центром інноваційних технологій в архітектурі та будівництві» КНУБА і його відділами звертатися за телефонами та на електронну адресу:

Моб.: +38 067 804-49-18
+38 067 983-43-77
E-Mail: nzeb.hub@gmail.com

З питань долучення до проектної діяльності «Студентського проектного архітектурно-дизайнерського бюро» КНУБА звертатися за телефонами:

Моб.: +38 063 494-45-84
+38 099 487-85-04

Будемо раді Вашій участі у спільній справі!

Підписання Ректором КНУБА, Петром Мусійовичем Куліковим, наказу про створення «Молодіжного центру інноваційних технологій в архітектурі та будівництві»

Зустріч із Віталієм Кличко в КНУБА, що стала передумовою створення «Молодіжного центру інноваційних технологій в архітектурі та будівництві»