NZEB HUB

Наука. Освіта. Проектування
Енергоресурсозаощадження

Європейський досвід проектування
та зведення енергоефективних
будівель та споруд. Інноваційні
технології в будівництві, архітектурі
та житлово-комунальному господарстві


Оголошення: Набір на тренінговий курс «Спеціаліст зі зведення будівель з близьким до нульового енергоспоживанням»

Здійснюється набір слухачів для проходження тренінгового курсу за напрямком підготовки «Спеціаліст зі зведення будівель з близьким до нульового енергоспоживанням». Навчання проводитиметься в рамках міжнародного проекту «Підготовка спеціалістів по проектуванню та зведенню будівель з близьким до нульового енергоспоживанням: інформаційні центри будівельної галузі» (англійська назва: «Train-to-NZEB: The Building Knowledge Hubs»).

До участі у тренінгах запрошуються спеціалісти архітектурно-будівельного профілю підготовки, що залучені у процеси проектування та зведення будівель та споруд будь-якого призначення, а саме:

Найбільший наголос у навчальній програма тренінгів зроблений на практичних аспектах проектування і зведення енергоефективних будівель, та будинків з близьким до нульового енергоспоживанням. Багато уваги приділяється нормативним вимогам до теплоізоляційної оболонки будинку, сучасним енергоефективним матеріалам та конструктивним рішенням, питанням вибору джерел теплопостачання, гарячого водопостачання та ефективних систем вентиляції приміщень будівлі, що можуть передбачати інтеграцію альтернативних й відновлюваних джерел енергії.

Підготовка фахівців триватиме шість днів (понеділок-субота) з 9.00 до 18.30.

За підсумками тестування залишкових знань слухачі отримують два кваліфікаційні сертифікати:

Тренінг проводять кваліфіковані спеціалісти – тренери, які пройшли спеціальну підготовку в рамках Проекту. До проведення тренінгу залучені представники місцевих партнерів Проекту: ТОВ "РЕХАУ", ТОВ "Вінербергер", ДП "Вайллант група Україна", ТОВ з ІІ "Хенкель Баутехнік (Україна)", ТОВ "АКЛІМА", ТОВ "Компанія "Техно-Альянс", ТОВ "Талісман" ЛТД", ТОВ "Хранителі Тепла".

Лекційні заняття проходитимуть у спеціалізованих аудиторіях КНУБА, оснащених сучасними зразками енергоефективних будівельних матеріалів, виробів, конструкцій та технологічного й інженерного обладнання, в тому числі альтернативних джерел енергії. Окремі воркшопи можуть проводитися в тренінгових і випробувальних центрах компаній-партнерів проекту, а також у лабораторії моделювання енергоефективних систем КНУБА.

Тренінгові курси за даним напрямком підготовки проводяться щомісяця. Точна інформація про дати проведення та програма надаються після формування груп за 5-7 днів до початку навчання.

Вартість навчання – уточнюється.

Анкети учасника та приклад програми підготовки додаються. Заповнені анкети просимо надсилати на електронну адресу train-to-nzeb@gmail.com
Контактні дані:
Володимир Скочко, керівник БНЕС Центру КНУБА, моб. тел.: +38 (067) 804-49- 18.
Анна Гегер, менеджер Проекту, моб. тел.: +38 (050) 900-42- 71.
Сергій Шарапа, менеджер Проекту, моб. тел.: +38 (063) 570-22- 86.
Електронна пошта: train-to-nzeb@gmail.com

Додатки:

  1. Реєстраційна форма.
  2. Анкета учасника.
  3. Приклад програми підготовки.