NZEB HUB

Наука. Освіта. Проектування
Енергоресурсозаощадження

Європейський досвід проектування
та зведення енергоефективних
будівель та споруд. Інноваційні
технології в будівництві, архітектурі
та житлово-комунальному господарстві


В NZEB Hub КНУБА атестовано перших в Україні енергоаудиторів!

Вперше в Україні в КНУБА фахівцям з енергоефективності будівель були вручені кваліфікаційні атестати з проведення аудиту енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем.

Кваліфікаційні сертифікати державного зразка урочисто вручав проректор з наукової роботи та голова атестаційної комісії Плоский Віталій Олексійович.

Кваліфікаційні атестати отримали: Семігін В.М., Литвин В.І., Марусич Д.В., Наскальний С.М. та Хакімзянов А.Р. Відповідні атестати були видані на підставі рішення атестаційної комісії Київського національного університету будівництва і архітектури від 7 вересня 2018 року. Термін дії кваліфікаційних атестатів – 5 років.

Нагадаємо, що напередодні, згідно з угодою між Держенергоефективності та КНУБА, а також відповідно до статті 9 Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», в університеті було створено атестаційну комісію, діяльність якої спрямована на професійну атестацію осіб, які мають намір здійснювати діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем.

Відтепер комісія діє на постійній основі та приймає заявки на проходження професійної атестації енергоаудиторів.

Вітаємо атестованих спеціалістів із важливим кроком на шляху покращення енергоефективності наших будівель, а також до енергонезалежності нашої країни!

З повагою,
адміністрація Науково-освітнього центру проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА (NZEB Hub).