NZEB HUB

Наука. Освіта. Проектування
Енергоресурсозаощадження

Європейський досвід проектування
та зведення енергоефективних
будівель та споруд. Інноваційні
технології в будівництві, архітектурі
та житлово-комунальному господарстві


ФАХІВЦІ NZEB HUB УВІЙШЛИ ДО СКЛАДУ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНРЕГІОНІ

Шановні друзі та колеги!

Починаючи з 2018 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіоні) розпочалися засідання експертної групи з питань енергоефективності. Діяльність експертної групи націлена на розв’язання проблем, пов’язаних із енергоресурсозбереженням у будівництві, архітектурі та житлово-комунальних господарствах нашої держави, а також на вирішення питань технічного регулювання.

Експертна група створена рішенням Правління Громадської ради при Мінрегіоні від 22 листопада 2018 року.

19 грудня 2018 року в Мінрегіоні відбулося перше засідання експертної групи з питань енергоефективності. В засіданні взяли участь голова Громадської ради Павло Міхайліді, член комітету з питань житлового та комунального господарства Сергій Клюс, а також представники інститутів громадського суспільства.

Під час засідання були обрані голова експертної групи та його заступник. Пост голови зайняв Сергій Доротич – член комітету з питань містобудування та голова Всеукраїнської громадської організації «Союз захисту підприємництва». Заступником голови став Геннадій Фаренюк – директор державного підприємства "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій".

В ході засідання експерти заслухали інформацію про роботу Громадської ради при Мінрегіоні, обговорили актуальну проблематику в сфері енергоефективності, визначили перелік питань, котрі будуть розглянуті експертами групи найближчим часом, а також питання організаційного характеру.

До складу експертної групи увійшли й представники NZEB Hub КНУБА, що висловили ряд пропозицій щодо питань технічного регулювання у галузі енергоресурсозбереження у будівництві. Зокрема йшлося про підвищення рівня нормативних вимог до теплової оболонки будівель, а також про подальший розвиток нормативно-технічної документації, пов’язаної із застосуванням енергоефективних будівельних виробів, матеріалів та конструкцій.

З питаннями та пропозиціями щодо гострих проблем вітчизняного енергоресурсозбереження, що варто порушувати на засіданнях експертної групи пропонуємо звертатися за телефонами, вказаними нижче, та на електронну адресу:

На фото: Сергій Доротич (голова експертної групи) та Володимир Скочко (член експертної групи, директор NZEB Hub)

На фото: Олексій Ященко (керівник проектного бюро NZEB Hub – по центру) та Олег Сергейчук (член експертної групи, керівник відділу наукових досліджень NZEB Hub)