NZEB HUB

Наука. Освіта. Проектування
Енергоресурсозаощадження

Європейський досвід проектування
та зведення енергоефективних
будівель та споруд. Інноваційні
технології в будівництві, архітектурі
та житлово-комунальному господарстві


Форум роботодавців будівельної галузі та День кар’єри – 2018

17-18 квітня 2018 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури за підтримки Науково-освітнього центру проектування та дослідження будівель із близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА відбудеться Форум роботодавців будівельної галузі та День кар’єри – 2018.

Захід надає роботодавцям, студентам та випускникам можливість знайти найкращі варіанти співпраці, обговорити питання якості освіти та працевлаштування, а також залучитися підтримкою Будівельного Кадрового Порталу щодо кар’єрного зростання студентів, випускників та спеціалістів компаній.

Також роботодавцям пропонується взяти участь у дискусії з приводу проблем якості освіти та підбору персоналу, розкрити перед випускниками перспективи професійного становлення і скерувати їх на отримання тих знань, які необхідні для успішної кар’єри.

Студенти та випускники дізнаються про актуальні проблеми, що виникають при відборі фахівців, оберуть для себе найкращий вектор розвитку кар’єри, зможуть поспілкуватись з роботодавцями та отримати консультації.

За інформацією звертатись до організаторів: 03037, м. Київ, просп. Повітрофлоцький, 31, к. 510; тел.+38 (066)290-78-13; +38(050) 021-29-24
e-mail: hrbuildingportal@gmail.com

Місце проведення: Актова зала головного корпусу КНУБА (м. Київ, просп. Повітрофлоцький, 31)