NZEB HUB

Наука. Освіта. Проектування
Енергоресурсозаощадження

Європейський досвід проектування
та зведення енергоефективних
будівель та споруд. Інноваційні
технології в будівництві, архітектурі
та житлово-комунальному господарстві


Нові регулярні воркшопи від Керамік Енерджі Ефект

Програму тренінгових курсів проекту «Train-to-NZEB: The Building Knowledge Hubs» доповнено воркшопом «Вибір елементів, проектування та влаштування енергоефективних стінових огороджувальних конструкцій» від ТОВ «КЕРАМІК ЕНЕРДЖІ ЕФЕКТ», тривалістю 120 хвилин.

Програма орієнтована на знайомство слухачів з особливостями зведення огороджувальних конструкцій із керамічних пустотілих поризованих блоків. В ході воркшопу слухачі знайомляться з принциповою схемою використання керамічних блоків, розглядають специфіку підготовки та вирівнювання фундаменту для кладки блоку. Зміст воркшопу зосереджується на питаннях утеплення фундаментної плити, улаштування перев'язки кутів, кладки піноскла, улаштування утеплювача монолітної плити перекриття з керамічною опалубкою. Також піднімаються питання улаштування віконних прорізів для монтажу віконного блоку, утеплення віконних та дверних перемичок, виготовлених на об'єкті будівництва та перев'язки вертикальних швів в кладці блоку.

Воркшоп орієнтовано на фахівців проектувальників, спеціалістів зі зведення, менеджерів проектів та широке коло зацікавлених осіб.