NZEB HUB

Наука. Освіта. Проектування
Енергоресурсозаощадження

Європейський досвід проектування
та зведення енергоефективних
будівель та споруд. Інноваційні
технології в будівництві, архітектурі
та житлово-комунальному господарстві


Воркшоп «Енергоефективні системи електроакомуляційного, опалення та гарячого водопостачання: як це працює?»Програму тренінгових курсів проекту «Train-to-NZEB: The Building Knowledge Hubs» доповнено воркшопом «Енергоефективні системи електроакомуляційного, опалення та гарячого водопостачання: як це працює?» від ТОВ "КиївПромЕлектроПроект", тривалістю 60 хвилин.

Зміст воркшопу побудовано таки чином, щоб задовольнити інтерес широкого кола фахівців проектувальників, спеціалістів зі зведення та менеджерів проектів. У воркшопі увага зосереджується на розкритті тематики енергоефективних систем електро- тепло акумуляційного опалення. Порушуються питання технологій водяного акумулювання, електро пічного акумулювання, системи автоматики і управління енергоефективним кліматичним обладнанням.

Також слухачів знайомлять з особливостями застосування технології водяного та електро акумулювання на об’єктах будівництва, основами програмування та конфігурування контролерів, ефективність при використанні систем електро опалення.