NZEB HUB

Наука. Освіта. Проектування
Енергоресурсозаощадження

Європейський досвід проектування
та зведення енергоефективних
будівель та споруд. Інноваційні
технології в будівництві, архітектурі
та житлово-комунальному господарстві


День відкритих дверей у КНУБА

3-го березня у Київському національному університеті будівництва та архітектури відбувся день відкритих дверей. В рамках заходу також проводились екскурсії до Науково-освітнього центру проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА. До центр завітали абітурієнти-школярі та молодші спеціалісти із різних міст України.

Екскурсія проходила в Демонстраційно-навчальній залі та лабораторії моделювання енергоефективних систем. Гості ознайомились із експозицією енергоефективного обладнання, матеріалів, демонстраційними моделями сучасних енергоефективних будинків.

З вітальним словом про важливість інновацій в будівництві та перспективи отримання освіти за будівельними спеціальностями виступили ректор КНУБА Куліков Петро Мусійович та Віце-прем'єр-міністр України Кістіон Володимир Євсевійович

Співробітники центру провели презентацію своєї діяльності, розповіли майбутніми студентами про альтернативні джерела енергії, впровадження і розвиток концепцій будівель близьких до нульового енергоспоживання. Слухачам було продемонстровано класифікацію будинків за ступенем енергоефективності. Також порушувались питання споживання теплової енергії в Україні, нормативних вимог енергоефективності у будівництві та вимоги до річних питомих енерговитрат будівель.