NZEB HUB

Наука. Освіта. Проектування
Енергоресурсозаощадження

Європейський досвід проектування
та зведення енергоефективних
будівель та споруд. Інноваційні
технології в будівництві, архітектурі
та житлово-комунальному господарстві


Успішно проведені перші курси проектувальників Пасивних Будинків

Дорогі друзі та колеги!

З радістю та гордістю інформуємо про успішне завершення першого в Україні курсу "Сертифікований проектувальник пасивних будинків", що відбувся у лютому та березні цього року в Києві.

Перші 25 учасників з усієї України зробили важливий крок назустріч технологіям Пасивного Будівництва та здобули неоціненні виняткові знання у галузі енергоресурсозбереження в будівництві та архітектурі.

У цьому їм допомогли передові німецькі фахівці зі значним практичним досвідом. Крім презентацій, лекторами були підготовлені групові та індивідуальні завдання для слухачів, влаштовані обговорення найпоширеніших помилок та професійні дискусії.

Викладачами курсу стали висококваліфіковані фахівці з Німеччини, які мають за спиною давно розроблені ноу-хау в галузі будівництва пасивних будинків:

Курс заснований на навчальному матеріалі Passive House Institute (PHI, Дармштадт, Німеччина) і включає в себе 72 уроки, розділених на кілька семінарів.

Тематика курсу:

Це справді була подія великого масштабу для майбутнього України. Колектив NZEB Hub пишається, що став частиною першого в Україні курсу "Сертифікований проектувальник пасивних будинків".

Дякуємо всім учасникам та організаторам курсу за підтримку та вагомий вклад у розвиток вітчизняної та світової індустрії проектування та зведення енергоефективних будинків!

Попереду учасників курсу очікує інтенсивна підготовка та складання іспиту на отримання статусу сертифікованого проектувальника пасивних будинків. З нетерпінням очікуємо на результати іспитів та бажаємо усім учасникам успіхів у поповненні лав визнаних у всьому світі фахівців.

Просимо звертатися з усіх питань за телефонами, вказаними нижче, та на електронну адресу: