NZEB HUB

Наука. Освіта. Проектування
Енергоресурсозаощадження

Європейський досвід проектування
та зведення енергоефективних
будівель та споруд. Інноваційні
технології в будівництві, архітектурі
та житлово-комунальному господарстві


УСПІШНО ПРОВЕДЕНО КОНФЕРЕНЦІЮ "ЕНЕРГОІНТЕГРАЦІЯ – 2019"

Вже вдев'яте Київський національний університет будівництва і архітектури відкрив свої двері для учасників та гостей Міжнародної науково-практичної конференції "Енергоінтеграція – 2019".

Важливим напрямком роботи фахівців Науково-освітнього центру проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА (NZEB HUB) є проведення міжнародних науково-практичних конференцій КНУБА, а також професійних форумів, присвячених проблемам енергозбереження та екологічної безпеки у архітектурному проектуванні, містоплануванні та будівництві.

Так, 24-26 квітня у КНУБА відбулась дев’ята Міжнародна науково-практична конференція «Енергоінтеграція – 2019», метою якої є мультидисциплінарне, комплексне, системне дослідження проблем енергоресурсозбереження й застосування альтернативних джерел енергії в архітектурі, будівництві та суміжних галузях шляхом інтеграції архітектурно-планувального, конструкторського та інженерно-технологічного рівнів наукових досліджень, проектування, будівництва, монтажу та експлуатації.

Конференція відбулась за підтримки: Міністерства освіти і науки України; Польської академії наук (представництва в Києві); ВБО "Інститут місцевого розвитку" (ІМР); Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України; Київської міської державної адміністрації; Інституту технічної теплофізики НАН України; Української асоціації з прикладної геометрії; Асоціації енергоаудиторів України; Академії будівництва України та за підтримки проекту Європейського союзу Горизонт 2020: "Train-to-NZEB: Building Knowledge Hub".

Протягом перших двох днів конференції фахівцями NZEB HUB та їхніми партнерами були представлені останні досягнення в галузі енергоресурсозбереження у будівництві та архітектурі. Зокрема розглядалися найновітніші технології проектування й оптимізації архітектурних, конструктивних та інженерних рішень із використанням інструментів штучного інтелекту, чисельного моделювання процесів тепло- та вологообміну, а також особливості розробки, виробництва та використання енергоефективних та екологічно безпечних будівельних матеріалів та виробів. На круглому столі обговорювалися питання підготовки висококваліфікованих фахівців з питань сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель. Були зроблені презентації за участі Володимира Скочко (директора NZEB HUB), Анни Гегер та Сергія Шарапи (керівника та заступника керівника відділу підготовки й перепідготовки кадрів та навчальної роботи NZEB HUB), Олега Сергейчука (керівника відділу науково-технічних досліджень та чисельного й комп’ютерного моделювання NZEB HUB), Людмили Скочко (керівника архітектурно-проектного відділу NZEB HUB), а також Сергія Кожедуба (секретаря атестаційної комісії КНУБА по підготовці фахівців з енергетичного аудиту будівель, що функціонує на базі NZEB HUB).

24-го та 25-го квітня, в перервах між засіданнями конференції, усім охочим учасникам проводилась екскурсія до NZEB HUB, 26-го квітня в рамках заходу також проводились екскурсії для школярів-абітурієнтів столичної школи. Екскурсія проходила в ексозиційно-освітній залі та лабораторії моделювання енергоефективних систем. Гості ознайомились із демонстраційними зразками енергоефективних матеріалів, конструкцій, виробів та інженерного обладнання (в тому числі альтернативних джерел енергії) сучасних енергоефективних будинків.

Програму конференції можна завантажити за посиланням.

Колектив NZEB HUB щиро дякує учасникам та співорганізаторам конференції й сподівається на подальшу плідну й цікаву науково-практичну співпрацю!

Будемо раді вітати Вас наступного року на "Енергоінтеграції-2020"!

Просимо звертатися з усіх питань за телефонами, вказаними нижче, та на електронну адресу:

Офіційний сайт конференції: www.ei-conf.com