NZEB HUB

Наука. Освіта. Проектування
Енергоресурсозаощадження

Європейський досвід проектування
та зведення енергоефективних
будівель та споруд. Інноваційні
технології в будівництві, архітектурі
та житлово-комунальному господарстві
Проектування цивільних та промислових будівель і споруд

Команда проектувальників NZEB Hub виконує широкий спектр робіт з розробки проектно-кошторисної документації будівель і споруд будь-якого масштабу і призначення.

Ми з радістю застосуємо наш досвід проектування цивільних і громадських будівель при розробці як типових, так і унікальних об’єктів будівництва. Команда наших архітекторів і конструкторів в прийнятні для Вас терміни розробить якісну проектну документацію, що відповідає всім вітчизняним будівельним нормам і стандартам, враховуючи специфіку об'єкта, що проектується, та Ваші побажання.

Незалежно від виду об’єкту, чи то багатоповерховий житловий будинок, торгово-розважальний центр, офісна будівля або готель, Ви завжди зможете бути впевнені в надійності наших технічних рішень.

Окрім того, команда NZEB Hub готова допомогти в реалізації проектів об'єктів виробничого призначення, незалежно від того, до якої галузі вони належать: важка, харчова промисловість, агропромисловість або ж просто ремонтна майстерня.

До основних видів нашої проектної діяльності відносяться (на будь-якій стадії проектування):

 1. Архітектурне та будівельне проектування будівель та споруд, а саме:
  1. Житлових будинків.
  2. Громадських будівель і споруд.
  3. Будівель і споруд промислового призначення (включаючи об'єкти, що забезпечують побутове та соціальне обслуговування персоналу: адміністративно-побутові будівлі, медпункти, їдальні, актові зали і т.д.).
  4. Будівель і споруд сільсько-господарського та агропромислового призначення.
  5. Інженерних споруд.
  6. Будівель енергетичного комплексу (котельнь, теплогенераторних тощо).
 2. Проектування захисних споруд та утримуючих конструкцій, а саме:
  1. Підпірних стін (включаючи багаторядні й багатоярусні підпірні стіни з паль).
  2. Захисних конструкцій, що працюють в ґрунтовому масиві (включаючи шпунтові огородження, конструкції, що зводяться за технологією «стіна в ґрунті» та ін.).
  3. Інші підземні та утримуючі ґрунтовий масив конструкції (підземні паркінги, тунелі, підземні переходи та ін.).
 3. Розробка проектів ремонтів, реконструкції, відновлення або реставрації житлових, громадських і промислових будівель і споруд, пам'яток архітектури; складання звітів про обстеження та оцінки технічного стану будівельних конструкції.
 4. Виконання спеціальних розрахунків на міцність, надійність і стійкість будівель і споруд, що проектуються (у тому числі з урахуванням динамічних навантажень).
 5. Проектування в особливих інженерно-геологічних умовах (в тому числі будівель і споруд, що проектуються в сейсмоактивних районах, на просадочних ґрунтах і на підтоплювальних територіях).
  Крім цього, при необхідності, ми надаємо послуги в наступних областях інженерії:
 6. Виконання науково-технічних супроводів проектних і будівельних робіт.
 7. Складання звітів про інженерні вишукування.
 8. Складання звітів про інженерно-геологічні дослідження.
 9. Проектування зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж, систем і споруд.
 10. Технологічне проектування.
 11. Проектування інженерного устаткування будівель та споруд енергетичного сектору: об'єктів теплопостачання, котелень, теплогенераторних станцій тощо.
 12. Розробка містобудівної документації (при необхідності збір та підготовка вихідних даних для початку проектування).
 13. Розробка спеціальніх розділів проектної документації «Оцінка впливу на навколишнє середовище» (ОВНС), зокрема для об'єктів термомодернізації, енергетики та промислового виробництва.
 14. Розробка спеціальніх розділів проектної документації «Енергоефективність» для будівельних об'єктів будь-якої складності та призначення.
 15. Підготовка техніко-економічних обґрунтувань та виконання техніко-економічних розрахунків для об’єктів реконструкції, термомодернізації, а також для об’єктів енергетичного сектору.

Співпрацюючи з нами Ви будете приємно здивовані якістю нашої роботи, а результати порадують Вас і підштовхнуть до подальшої співпраці. Наша основна мета – зробити так, щоб Ви зверталися до нас знову.